Ostatní Miley

Miley žádná katastrofa nezasáhla

2. července 2009 v 15:49 | VerunQ♥
Nové zvěsti o 16-ti-leté zpěvačce-herečce Miley Cyrus. Nedávno se objevila informace, že někdo na populární stránce rozhlašoval drby, a to zprávy o úmrtí takových celebrit jako Miley Cyrus, Britney Spears, Louis Anderson, Harrison Ford a Jeff Goldbluma. Nemějte žádný strach, všechny výše uvedené celebrity jsou stále naživu a zdravé. O hvězdě "Hannah Montana" se řeklo, že umřela při katastrofě.
thanx to:http://iheartmiley.blog.cz/

Miley Cyrus 'Never Truly Over Nick Jonas'

2. července 2009 v 15:49 | VerunQ♥
Miley Cyrus se rozešla se svým přítelem, modelem Justinem Gastonem řekla, že jejich láska "nikdy nebyla nad tu první" s Nickem Jonasem. Vnitřní zdroj řekl, FOX News, že se Miley rozešla s Justinem, protože ještě pořád něco cítí k Nickovi.

Zdroj také řekl, že jejich romance začala před několika týdny při Disney Channel focení. Miley Cyrus vysvětlila, že Justin nikdy nebyl nad Nicka a že všechny její city se vrací k němu. Justin byl jeden ze zbůsobů, jak se dostat zase dohromady z rozchodu.

Jeden den byla Miley s Justinem, druhý zase s Nickem! Jeho rodina je nadšena, že se znovu setkávají. Nickova máma vždycky měla Miley ráda a celý tábor Jonasů je nadšen. Je tu naděje, že z jejich obnovené lásky budou těžit všichni.
Snaží se spolu denně mluvit, posílat si zprávy a jsou stále na twiteru, aby si také mohly psát. Nick a Miley spolu mluví přes video chat. Každý večer! Ti se kterými pracují říkají, že oba dva vypadají šťastněji. Jsou spolu tak sladcí.
thanx to:http://iheartmiley.blog.cz/

Live Chat

2. července 2009 v 11:48 | VerunQ♥
5. Července bude probíhat Live Chat s Miley Cyrus od sedmi hodin večer (jejich času). Miley bude odpovídat na dotazy od fanoušků prostřednictvím živého natáčení. Návštěvníci mohou hlasovat, které otázky chtějí slyšet a hlavně jejich odpověď. Miley bude odpovídat na otázky s nejvíce hlasy. Otázky posílejte zde -> http://www.hannahchat.com/

Změny na Jetix

29. června 2009 v 13:41 | VerunQ♥
Tak to vypadá, že se nám Jetix změní na Disney Channel! Já jsem teda fakt happy že to tak bude! Nejen že tam bude dávat třetí řada Hannah Montany, ale i další seriály jako je JONAS s Jonas Brothers, Zack and Cody Life, bude tam i ten seriál s Demi a Selenou a určitě další :) Už se na to fakt těšim...tak ať si s tím pospíší =D

thanx to:http://iheartmiley.blog.cz/

Nick Jonas & Miley Getting 'Serious'?

25. června 2009 v 14:36 | VerunQ♥

Miley Cyrus: Hugh Jackman Is My Bodyguard!

25. června 2009 v 14:35 | VerunQ♥
16tiletá mega stár Miley Cyrus byla na obědě s Hughem Jackmanem v Los Angeles v restauraci zvané Morton's Steakhouse. Jeden zákazník řekl, že to vypadalo na obchodní schůzku, protože tam s nimi bylo i několik lidí, kteří vypadali jako producenti.

Vypadá to, že se Miley pouští do nového filmu, kde bude hrát Hugh jejího osobního bodyguarda. Podle Variety bude hrát Jackman policajta, který je nucen, aby hlídal mladou dědičku, které hrozí únos. Dědičku by měla hrát Miley. Tak uvidíme :) Já osobně mám Hugha ráda :))

Nick & Miley Together Again ♥

20. června 2009 v 15:41 | VerunQ♥
Jsou Nick Jonas a Miley Cyrus zase spolu? Starší brácha Joe Jonas ví něco, co my ne.

Při otázce Larryho Kinga na kluky a jejich přítelkyně, 19tiletý hudebník naznačuje, že Nick a Miley jsou znovu víc než přátelé. Řekl: ,,Nemyslím tím někoho tak slavného jako je Miley Cyrus."

Miley a Nick se rozešli v roce 2007 a poté Miley chodila s Justinem Gastonem a Nick se oběvoval často po boku Seleny Gomez...ale oba řekli, že spolu nechodili.

MileyWorld Vid: Savannah, GA Filming New Movie!

17. června 2009 v 16:55 | VerunQ♥
Miley natočila nové video pro MileyWorld :) Ve videu jí to moc sluší, i když mi přijde celkem unavená. Jinak to pyžamo je skvělý...co se týče těch kalhot...všude peace ♥ ♥

Teen Choice Awards 2009 - Nominations

16. června 2009 v 8:04 | VerunQ♥
Je to úžasné! 10. Srpna se koná velká akce, kde se předávají ceny Teen Choice. Jak nás informovala Miley, je nominovaná v deseti kategoriích...ale je tu malá chybička..nominována je v jedenácti! Moc gratuluji a doufám že toho hodně vyhraje :)
Choice Movie: Music/Dance - Hannah Montana: The Movie
Choice Movie Actress: Music/Dance - Miley Cyrus in Hannah Montana: The Movie
Choice Movie: Liplock - Miley Cyrus and Lucas Till in Hannah Montana: The Movie
Choice TV Show: Comedy - Hannah Montana
Choice TV Actress: Comedy - Miley Cyrus in Hannah Montana
Choice Music: Single - The Climb by Miley Cyrus
Choice Music: Female Artist - Miley Cyrus
Choice Music: Soundtrack - Hannah Montana: The Movie Soundtrack
Choice Female Hottie - Miley Cyrus
Choice Red Carpet Icon: Female - Miley Cyrus
Hissy Fit - Hannah Montana: The Movie
Hlasovat můžete ZDE...ale musíte se registrovat...!!

MJ in the Morning 12.6.09

13. června 2009 v 20:21 | VerunQ♥

Dave Ryan Morning Show 12.6.09

13. června 2009 v 20:20 | VerunQ♥

Kidd Kraddick Interview 12.6.09

13. června 2009 v 20:19 | VerunQ♥

Woody and Jim Morning Show 12.6.09

13. června 2009 v 20:18 | VerunQ♥

Billy Ray Cyrus, 'I Love Nick Jonas'

13. června 2009 v 20:17 | VerunQ♥

Rozchod (??)

10. června 2009 v 20:42 | VerunQ♥
Objevila se informace, že se Miley rozešla s Justinem, předtím než odjela natáčet svůj nový film. Co si o tom myslíte? Nezapadá to do sebe? Psala jsem že s ním ztrávila poslední večer, že jí nebude doprovázet na tour a hlavně pak psala na svůj twitter smutné vzkazy jako například: ,,Slzy jsou slova, které srdce nemůže vyjádřit.." Uvidíme...

PS: Tak je to potvrzené :(

Miley Cyrus 17th Birthday In Ireland

10. června 2009 v 20:41 | VerunQ♥
Miley Cyrus oslaví své 17 narozeniny na čtyř-denní dovolené v Irsku. Do Dublinu dorazí 16. prosince na první ze dvou koncertů. Jelikož Miley má narozeniny 23. listopadu musí být koncerty trochu pozměněny. Miley požádala o čtyř-denní krátkou dovolenou. Navíc, Miley si do Tour zařadila Irsko sama. Pro magazín The Herald řekla: ,,Nikdy jsem nebyla v Irsku ale slyším vážně cool věci o fanoušcích tam a vím že jich tam je hodně. Pojedu také letos na jaře do Londýna a do Říma, ale pokud možno tak se do Irska odplížím."

J-14 Exclusive - Miley Cyrus "When I was 14..."

10. června 2009 v 20:37 | VerunQ♥

Miley Cyrus, 'I Don't Eat Vegetables.'

9. června 2009 v 16:04 | VerunQ♥
Miley odhalila, že nejí zeleninu. ,,Jím ovoce, ale nejím zeleninu. Vypadá to legračně. Většina z ní je zelená, a jíst něco zeleného je pro mě divné. Příliš mnoho divné a zelené věci jsou ošklivé.

Přestože Miley nejí zeleninu, trvá na tom že je zcela zdravá a nedávno se na internetu začaly šířit pomluvy o její nadváze: ,,Říkají si co chtějí. Mám své chyby. Jsem normální holka. Jsou věci, které bych chtěla na mém těle změnit...ale měli by mi přestat říkat že jsem tlustá."

Filming ‘Send It On

7. června 2009 v 12:26 | VerunQ♥
Určitě si pamatujte na písničku Send It On, kterou nazpívali Disney hvězdy pro projekt - Friends For Change. Demi Lovato napsala na svůj twitter že společně s Miley, a Jonas Brothers točí videoklip k této písničce! Už se moc těším. Jinak, jak Miley psala na svůj twitter že píše s Nickem Jonasem písničku, tak se začalo spekulovat o tom, že by měla být na jejím CD. To by bylo super...uvidíme jaké budou další informace...

Miley Cyrus "Skandal?!"

7. června 2009 v 12:19 | VerunQ♥
Zase probírají ty skandály...
 
 

Reklama